Група
компаній

Ми об’єднали компанії у сфері девелопменту, агробізнесу та консалтингу, щоб створити універсальний інструмент для трансформації земельних ресурсів

В основі концепції створення New Energy Group важливе місце займає моє тверде переконання, що багатство України, її земля, потребує професійного підходу. Українські землі необхідно використовувати з розумом і дбайливо зберігати, не лише одержуючи при цьому максимальний прибуток, але і створюючи помітну користь для всього суспільства і майбутніх поколінь.

За роки роботи на ринку землі я створив команду професіоналів, які здатні вирішувати таку непросту, але цікаву задачу. Ми об'єднали компанії, що займаються будівництвом, консалтингом і сільським господарством в одну структуру, яка стала універсальним інструментом по трансформації земельних ресурсів. Девелопмент, як філософія перетворення, - це те, що нас по-справжньому захоплює і надихає.

Ми відкриті до співпраці з кожним, хто поділяє наші цінності і готовий брати участь в проектах по трансформації України в сучасну європейську країну.

Богдан Ваколюк, засновник NEG
Закрити меню