Наша
ІсторІя

Ми впевнені, що тільки невпинний розвиток, постійне самовдосконалення і наполеглива командна робота призводить до успіху бізнесу

Сьогоднішній день

Динамічний інноваційний розвиток – так можна охарактеризувати сучасний етап історії New Energy Group. Важливими віхами в цьому розвитку стали: девелоперський проект житлового комплексу “Гостомель Residence” в передмісті Києва та інноваційний проект “Go! Land.UA” – створення інтернет-платформи з торгівлі земельними ділянками для житлового та комерційного будівництва.

Створення Групи

Нові напрямки бізнесу і зміни ринкової кон’юнктури вимагали докорінної перебудови управлінської структури. У 2017 році була створена керуюча компанія, яка стала ядром New Energy Group. Також була прийнята нова програма стратегічного розвитку базових напрямків бізнесу в умовах мінливої політичної та економічної ситуації в країні.

Девелоперська діяльність

Після більш ніж п’яти років успішної діяльності на ринку девелопмент-консалтингу, було прийнято рішення про створення власної девелоперської компанії, яка згодом увійшла до складу New Energy Group. Професійна команда з бездоганною репутацією, власні земельні ділянки для перспективних проектів житлового та котеджного будівництва – запорука швидкого росту і розширення бізнесу.

Сільське господарство

У 2011 році керівництво компанії приймає стратегічне рішення про довгострокові інвестиції в агробізнес. Результатом цих вкладень стала поява ще одного напрямку роботи New Energy Group і дружнє поглинання компанії, яка займається вирощуванням зернових і олійних культур на землях у Вінницькій та Київській областях.

Консалтингова компанія

Довіра клієнтів і ефективна робота команди Богдана Ваколюка вивели молоду компанію на новий рівень бізнесу – юридичний та інвестиційний консалтинг в девелоперській сфері. Цей напрямок роботи і сьогодні є традиційним для структур New Energy Group. Паралельно зі становленням консалтингового бізнесу, починає формуватися власний земельний банк Групи.

Юридична практика

У 2007 році засновник Групи Богдан Ваколюк створив юридичне бюро по супроводу угод купівлі-продажу земельних ділянок для житлового та комерційного будівництва. У ці роки в Україні відбувався бум іпотечного кредитування, що дозволило молодій компанії за короткий проміжок часу провести значну кількість успішних угод, і міцно завоювати на ринку репутацію надійного партнера.

Закрити меню