Відгуки партнерів

Наша успішна співпраця протягом останніх 10 років, принесла велику кількість цікавих девелоперських проектів, одним з яких є будівництво житлового комплексу “Гостомель Резиденс”. Інноваційний підхід та використання найсучасніших технологій дозволяє нам разом аналізувати, прогнозувати та втілювати в життя різноманітні нестандартні проекти та рішення.

Андрій Менько

ТОВ «ЕЛНАВ», Директор
Я вважаю, що надійність і відповідальність – це одні з ключових якостей, на яких будуються не тільки людські взаємини, а й бізнес. Ми вже багато років створюємо і розвиваємо спільні проекти. І кожен крок вперед завжди супроводжується не тільки якісним і грунтовним опрацюванням, а й цілковитою відповідальністю за відмінний результат. New Energy Group – це команда професіоналів своєї справи, яка не боїться кожен день прийматися за складні задачі, і підвищувати свій рівень компетенцій. В даний час дуже складно знайти команду з такою яскравою самовіддачею і такими високими результатами. І мені приємно, що ми партнери в бізнесі та друзі по духу.

Андрій Гарбузюк

«Галсінтез Буд», Генеральний директор

Відгуки клієнтів

Звернувся до компанії із питаннями, що пов’язані із інвестування в нерухомість. Отримав якісну консультацію щодо ринку нерухомості в Україні, та, зокрема, у Гостомелі. Розглядаю пропозиції покупки нерухомості.

Віталій Прозоровський

ТОВ Ексадел-Україна, Керівник команди розробників

Співпрацюємо з компанією вже багато років. Можемо відзначити порядність та кваліфікований персонал, який розуміє потреби клієнтів та їх очікування, якісно підходить до роботи з клієнтами. Наше товариство повністю задоволене співпрацею та її умовами, у тому числі якістю сировини та оперативністю вирішення поточних питань. Для нашої продукції наявність порядного постачальника сировини, що забезпечує якісний продукт, дуже важливо.

Володимир Донець

ТОВ "Ржищівський завод продтоварів", Директор
Закрити меню