ВІДКРИТТЯ ОДНОГО З НАЙБІЛЬШИХ ОБ’ЄКТІВ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІЙ ГАЛУЗІ СХІДНОЇ ЄВРОПИ ЗА ОСТАННІ РОКИ

12 червня 2018 року в с. Добра Черкаської області відбулося відкриття доїльного залу типу «карусель» на 80 місць виробництва GEA. Проект реалізований спільно з партнером «Галсінтез Буд» на замовлення ТОВ «Кищенці».

Розробка та будівництво проекту здійснено у відповідності з усіма стандартами і вимогами для такого типу об’єктів. В результаті плідної роботи на території України функціонує роторна доїльна установка на 80 місць, яка дає змогу виробляти за добу 34 тонни молока екстрагатунку.

Офіційну частину заходу відкрили голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, заступник Міністра АПК з європейської інтеграції Ольга Трофімцева та радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерланди в Україні Каролін Спаанс.

Засновник і директор ТОВ «Кищенці» Корнеліс Хузінха під час відкриття розповів про плани на подальший розвиток в Україні та про освітній проект, який вже працює на базі ТОВ «Кищенці». Освітній проект – це платформа в навчальному центрі Dairy Center Kischenzi (DCK). Основне завдання платформи – збільшити кількість висококваліфікованих фахівців в галузі. Важливо відзначити, що викладачі будуть не тільки вітчизняні, а й запрошені світові експерти, що дозволить не тільки покращувати знання, а й обмінюватися досвідом з колегами.

Ми вдячні партнерам за виконану роботу і ТОВ «Кищенці» за надану довіру.

Закрити меню