З 6 по 9 червня, в Києві, на території НК «Експоцентр України» пройшла XXX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018».

Дана виставка є унікальною платформою для бізнес-зустрічей, переговорів з партнерами, які представляють агропромисловий комплекс і галузі, які взаємодіють з ним.

Зокрема, був представлений машинобудівний сектор. На виставці були присутні провідні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання: John Deere, Fendt, Amazone, New Holland, Massey Fergusson, Versatile, Quivogne та інші. Загалом, в цьому році, у заході взяли участь понад 1300 компаній з 15 країн світу.

Виставка «АГРО» є знаковою та популярною подією в Україні, особливо сьогодні, коли аграрний сектор є пріоритетом для держави. До речі, в цьому році, виставку відвідав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, а всього, з досягненнями сучасного агропромислового комплексу встигли ознайомитись понад 83 тисяч осіб.

Фахівці New Energy Group також відвідали виставку та взяли участь в переговорах з виробниками сучасного сільськогосподарського обладнання. Ми уважно відстежуємо всі інноваційні тенденції в агробізнесі.

Закрити меню